Cilas Kauçuk A.Ş

1988 yılında Almanya’da kendi aile şirketini kurduk.  4 adet kauçuk  presi satın alıp Çaydeğirmeni Devrek’te ki aileye ait evin altını atölyeye dönüştürerek 300 m2’lik alanda işe başlandı.
Zamanla Almanya’daki müşterilerimizin sayısı ve aynı oranda onlardan gelen talepler artmaya başladı..

Bizi Takip Edin

Tarihçe

CİLAS KAUÇUK SANAYİ İHRACAT İHTALAT TİCARET A.Ş.

1988 yılında Almanya’da aile şirketi olarak faaliyetlere başladık. Bir yıl sonra Zonguldak Devrek’te 300 m2 alanda üretim faaliyetlerine başladık işletmemiz 2019 yılında 15.000 m2’yi aşkın bir fabrika sahasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

CİLAS KAUÇUK A.Ş olarak, her çalışanımızı şirketimiz için ayrı bir değer olarak görüyor; kadrolarımızın tüm süreçlerde aktif olarak yer almasını odağımızda tutuyoruz. Cilas Kauçuk A.Ş’nin dört ana yönetim ilkesi olan sorumlu olma, adalet, hesap verilicilik ve şeffaflığı tüm departmanlarımıza taşıyor; sadece imzamızı taşıyan ürünlerin değil, kurum kültürümüzün de bizleri yansıtmasını amaçlıyoruz.

CİLAS KAUÇUK A.Ş olarak amacımız, imzamızı taşıyan yüksek kaliteli ürünleri her defasında daha ileri bir noktaya taşımak, daha da mükemmelleştirmektir. Bu yüzden inovasyon ve AR-GE çalışmalarımıza odaklanarak; müşterilerimiz için en verimli ve düşük maliyetli ürünleri hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Üretim kapasitesindeki sınırları ortadan kaldıran gelişmiş araç ve teknolojilerle düşük maliyetli bileşenler üretiyor, farklı sektörlerden tüm müşterilerimize ‘en iyisini’ sunmak için çalışıyoruz.

Avrupa’da kendi sektörümüzde bizi tanımayan olmadığını düşünüyorum. Son 5 yıldır Hannover’de düzenlenmekte olan endüstri fuarına kendi ürünlerimizle katılıyoruz. Türkiye’de dört yüz, Almanya’da yirmi beş arkadaşımızla yolumuza devam ediyoruz.