Cilas Kauçuk A.Ş

1988 yılında Almanya’da kendi aile şirketini kurduk.  4 adet kauçuk  presi satın alıp Çaydeğirmeni Devrek’te ki aileye ait evin altını atölyeye dönüştürerek 300 m2’lik alanda işe başlandı.
Zamanla Almanya’daki müşterilerimizin sayısı ve aynı oranda onlardan gelen talepler artmaya başladı..

Bizi Takip Edin

Değerlerimiz

CİLAS KAUÇUK A.Ş olarak, başarılı bir işe imza atmanın tek yolunun sadece eğitimli kadrolardan, ileri teknoloji ürünü makinelerden ve büyük fabrikalardan geçmediğini biliyoruz. Bizi biz yapan, işimize kalite katan; CİLAS KAUÇUK A.Ş olarak benimsediğimiz, gücümüzü aldığımız ve imzamızı taşıyan en küçük parçanın üretimine kadar yansıyan, ortak değerlerimiz ile dört maddeden oluşan yönetişim ilkelerimizdir.

Yönetişim İlkelerimiz:

  • Sorumlu olma
  • Adaletli olma
  • Şeffaflık
  • Hesap vericilik

Duyarlıyız.

Çevreye duyarlıyız. Tüm iş süreçlerimizde, sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı kalarak; çevresel kirliliği en az düzeyde tutmayı, doğa ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

İnsana duyarlıyız. Müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyetini de gözetiyoruz. Çalışanlarımız ne kadar mutluysa, işimiz de o kadar başarı kazanır. Her zaman empati kazanır; biliyoruz.

Saygılıyız.

İnsana, emeğe ve insan haklarına her daim saygılıyız. Hoşgörü, empati ve sağlıklı iletişim; odağımız.

Bilim ve değişimden yanayız.
21.yüzyılda her geçen gün yeni bir teknoloji üretiliyor, hem üretim süreçleri hem de kurumsal değerler yeniden tanımlanıyor. Biz de bu yüzden, her zaman daha iyiye ulaşmak ve öncü olabilmek için, bilimsel meraktan ve değişimden yanayız.