Cilas Kauçuk A.Ş

1988 yılında Almanya’da kendi aile şirketini kurduk.  4 adet kauçuk  presi satın alıp Çaydeğirmeni Devrek’te ki aileye ait evin altını atölyeye dönüştürerek 300 m2’lik alanda işe başlandı.
Zamanla Almanya’daki müşterilerimizin sayısı ve aynı oranda onlardan gelen talepler artmaya başladı..

Bizi Takip Edin

Cilas A.Ş’yi Keşfedin

CİLAS KAUÇUK A.Ş, alanında yılların deneyimine sahip olan bir kauçuk şirketi olma vizyonuyla yolunda hızla ilerleyen bir ‘marka’. Kısa zamanda birçok prestijli projeye imza atmasını da gelişmiş araç ve teknolojilerine, her zaman şeffaflığı ve inovasyonu odağına alan köklü kurum kültürüne olduğu kadar; her biri şirket için ayrı bir değer oluşturan ekibine de borçlu. Eğer siz de CİLAS KAUÇUK A.Ş’de bir kariyere adım atmak isterseniz, öz geçmişinizi İnsan Kaynakları ekibimizle paylaşmanız yeterli. CİLAS KAUÇUK A.Ş olarak, genç yetenekleri ve alanında deneyimli isimleri bünyemize katmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Gelin, birlikte büyüyelim; bu sektör dünyasında geleceği hep birlikte oluşturalım.

CİLAS EĞİTİM SİSTEMİ

Yeni çalışanlarımıza genel ve tamamlayıcı bir oryantasyon programı sunuyoruz. Böylece sadece mühendislikten sevkiyata kadar değil; değerlerimiz ve kurumsal kültürümüze de geniş kapsamlı bir şekilde aktarıyoruz.

KARİYER SİSTEMİMİZ

Her çalışanın eğitim ve ideallerine uygun bir pozisyonda çalışmasına öncelik veriyor; etkin yetenek yönetimiyle, yurt içi ve yurt dışı kariyer fırsatları sunuyoruz.

PERFORMANS SİSTEMİMİZ

En iyi işlere sadece uzman olanların değil; en mutlu çalışanların imza attığına inanıyor ve her çalışanın, hak ettiğini kazanması için var gücümüzle çalışıyoruz.

KÜRESEL BAKIŞIMIZ

Yönetişim ve karar süreçlerine katılımın önemini biliyor; dinamik ve heyecanlı ekibimizle her zaman büyük düşünüyoruz.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Yılları aşkın deneyimiyle alanında prestijli bir yere sahip olan Cilas Kauçuk A.Ş’nin adaletli, şeffaf, çevreye duyarlı ve ilerici yaklaşımından güç alıyoruz.

AR-GE VE AKADEMİK İŞ BİRLİĞİ

Yeni çalışanlarımıza bütüncül bir oryantasyon programı sunuyoruz. Böylece sadece mühendislikten sevkiyata tüm aşamalar konusunda değil; değerlerimiz ve köklü kurumsal kültürümüze dair de geniş kapsamlı bilgi veriyoruz.